• Recharge-Omega-3-R-520x520
 • Zrzut ekranu 2017-10-24 o 11.37.38
 • Recharge-Omega-3-R-520x520
 • Zrzut ekranu 2017-10-24 o 11.37.38

SmartFish Recharge

Dostawa: 1 dzień

8.99 PLN

Recharge to napój idealny dla trenujących dzieci i młodzieży. Jest przygotowany na bazie soku z owoców i został specjalnie wzbogacony o zdrowe kwasy tłuszczowe z grupy omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminę D3. Dzięki zastosowanym składnikom Recharge wspomaga:

 • układ nerwowy

 • układ odpornościowy

 • układ kostno-mięśniowy

  Naturalnie występujące w napoju antyoksydanty są konsekwencją zastosowania w napoju: soku z aronii, granatu, jabłek i gruszek. Dzięki czemu napój jest niezwykle smaczny o lekkiej konsystencji, a dzięki formie, jest również wygodny do spakowania i późniejszego wypicia.

  Produkt nie zawiera dodatkowego cukru (oprócz tego z owoców), konserwantów oraz sztucznych dodatków do żywności. Jest w 100% naturalny.

  Jeden kartonik zawiera 840 mg omega-3 dzięki czemu w przyjemny sposób można zastąpić olej czy kapsułki z omega-3. Zamiast 3 różnych suplementów w kapsułkach można wypić 1 napój, który zastąpi je wszystkie, a dodatkowo będzie wartościowym dodatkiem do II śniadania lub popołudniową przekąską!

  Smartfish Recharge ma udokumentowany naukowo wpływ na zdrowie psychiczne i rozwój dziecka. 

  PRZECHOWYWANIE: przechowuj w temp. 1-25 ° C, bez bezpośredniego dostępu światła słonecznego. Otwarte pojemniki mogą być przechowywane w lodówce do 24 godzin.

  WAŻNA UWAGA: osoby z nietolerancją i/lub alergią na mleko nie powinny spożywać produktu

  PRODUKCJA I GMO: olej rybi jest otrzymywany z połowów dzikich ryb oraz z ryb hodowanych w norweskich wodach. Smartfish nie zawiera GMO i nie jest produkowany z GMO. 

Podobne produkty

Nie dziękuję