• glutapower
  • glutapower

Glutapower

Dostawa: 1 dzień

PowerGym

219.99 PLN

GlutaPower z Powergym to zestaw najważniejszych aminokwasów, witamin, minerałów i antyoksydantów, które działają antykatabolicznie, tzn. chronią mięśnie przed rozpadem i przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej.

Innowacyjna formuła GlutaPower zapewnia zwiększenie absorpcji i lepszego wykorzystania transportu L-glutaminy o 40% i objętości komórek o 35% w porównaniu do suplementacji zwykłą L-glutaminą.

Liczne badania naukowe na temat L-glutaminy dowiodły że:

- podnosi naturalną syntezę hormonu wzrostu (GH), wodorowęglanów (HCO3) oraz poziom gromadzenia się glikogenu w mięśniach.

- mięśnie stają się większe i pełne ze względu na wewnątrzkomórkowy wzrost wody. Daje to wygląd pełności mięśni, ponieważ zwiększa uwodnienie komórek wody do mięśni.

- działa antykatabolicznie oraz zwiększa syntezę białka (anabolizm)

Suplementacja L-Glutaminą wspiera anabolizm białek, regeneracje mięśni, przyczyniając się jednocześnie do zwiększenia masy mięśniowej.

GlutaPower według badań naukowych jest najlepszą formułą mającą na celu zwiększenie wchłaniania i zwiększenie skuteczności glutaminy.

W skład GlutaPower wchodzi przede wszystkim:

- glutamina najwyższej czystości,

- tauryna,

- chlorek chromu,

- inozytol,

- sód,

- mangan wapnia

Dawkowanie:

zaleca się, aby przyjąć L-glutaminę od razu po treningu (porcja), po około 90 lub 120 minut kolejną dawkę i ostatnią wreszcie przed snem, w celu zatrzymania katabolizmu.

Skuteczne dawki GLUTAPOWER to od 2 do 4 g. w przyjmowaniu podjęzykowym, oraz 10-15 g w przypadku rozpuszczania w wodzie.

Nie dziękuję