• back-40km-1
  • front-40km_1-1
  • back-40km-1
  • front-40km_1-1

PAKIET MARATON

Dostawa: 1 dzień

67.99 PLN

ZESTAW ZAWIERA:

1. ENERGYPLUS (1 porcja)

2. AGISKO ENERGY GEL (4 żele)

3. AGISKO BATON ENERGETYCZNY (1 sztuka)

4. POWERBOMB (1 ampułka)

5. ISOPOWER (1 porcja)

ENERGY START PACK - DYSTANS MARATON

Każde zawody sportowe wiążą się z wysiłkiem dużo bardziej intensywnym, niż w trakcie treningu. Dochodzi stres, adrenalina oraz konkretny cel związany z czasem, w jakim chcesz ukończyć dany dystans. 

Główny cel to przede wszystkim bicie swoich własnych rekordów. By miesiące przygotowań nie poszły na marne, byś mógł dać z siebie jak najwięcej w trakcie zawodów, potrzebujesz paliwa najlepszej jakości!

Dopełnieniem treningu oraz indywidualnie zbilansowanej diety jest odpowiednia suplementacja. Dzięki współpracy dwóch wiodących marek na rynku sportowym i połączeniu ich najlepszych produktów powstał ENERGY START PACK przeznaczony na dystans4maratonu.

Zestaw ten możesz stosować zarówno podczas treningów jak i w trakcie zawodów. Pamiętaj, aby dobrać odpowiedni zestaw dla swojego dystansu.

JAK ZASTOSOWAĆ WYBRANY ZESTAW? - PORADY DIETETYKA

Na około 40 minut przed startem wypij ENERGYPLUS (1 porcja) rozrobiony w 0,5 - 0,7 litra wody. Pij powoli, nawet przez 5 minut. Mniej więcej po 40 minutach biegu spożyj pierwszy AGISKO ENERGY GEL (1 żel) i następnie, co 30 - 40 minut BATON LUB GEL AGISKO tak, aby ostatni produkt został spożyty mniej więcej 30 minut przed planowaną metą. ISOPOWER (1 dawka) dodaj do wody, którą zacznij pić na około 60 minut przed planowaną metą, aby zapewnić organizmowi optymalne nawodnienie i paliwo na ostatnim odcinku trasy - wtedy też spożyj POWERBOMB (1 ampułka). Na finiszu daj z siebie wszystko! Po mecie pamiętaj o uzupełnieniu płynów. Dzięki temu Twój organizm sprawnie uruchomi regenerację!

PAMIĘTAJ!

Nigdy nie stosuj na zawodach produktów, których wcześniej nie przetestowałeś na treningach. Nawet najlepsze, naturalne produkty trzeba sprawdzić "na sobie", aby wiedzieć jak reaguje na nie nasz organizm.

Cena detaliczna:   76,00zł

CENA W PAKIECIE:   67,99zł

Nie dziękuję