• back-10km-1
  • front-10km-1
  • back-10km-1
  • front-10km-1

PAKIET 10/15 km

Dostawa: 1 dzień

29.99 PLN

ZESTAW ZAWIERA:

1. POWERBOMB (1 ampułka)

2. SPORT DRINK (1 porcja)

3. AGISKO ENERGY GEL (1 żel)

4. ISOPOWER (1 porcja)

ENERGY START PACK - DYSTANS 10/15 km

Każde zawody sportowe wiążą się z wysiłkiem dużo bardziej intensywnym, niż w trakcie treningu. Dochodzi stres, adrenalina oraz konkretny cel związany z czasem, w jakim chcesz ukończyć dany dystans. 

Główny cel to przede wszystkim bicie swoich własnych rekordów. By miesiące przygotowań nie poszły na marne, byś mógł dać z siebie jak najwięcej w trakcie zawodów, potrzebujesz paliwa najlepszej jakości!

Dopełnieniem treningu oraz indywidualnie zbilansowanej diety jest odpowiednia suplementacja. Dzięki współpracy dwóch wiodących marek na rynku sportowym i połączeniu ich najlepszych produktów powstał ENERGY START PACK przeznaczony na dystans od 10 do 15 km.

Zestaw ten możesz stosować zarówno podczas treningów jak i w trakcie zawodów. Pamiętaj, aby dobrać odpowiedni zestaw dla swojego dystansu.

JAK ZASTOSOWAĆ WYBRANY ZESTAW? - PORADY DIETETYKA

Na około 30 minut przed startem wypij POWERBOMB (1 ampułka). SPORT DRINK (1 porcja) dodaj do 0,5l wody, którą wypij w trakcie rozgrzewki, aby Cię nawodniła i dała energię w początkowym etapie biegu. AGISKO ENERGY GEL (1 żel) spożyj w połowie dystansu. To sprawi, że nie zabraknie Ci mocy, aby utrzymać wysokie tempo biegu, a nawet przyspieszyć na finiszu! Kiedy z radością miniesz linię mety uzupełnij elektrolity wypijając 0,5 - 0,7l wody z ISOPOWEREM (1 porcja). Dzięki temu Twoje mięśnie szybciej się zregenerują. 

Kup Teraz cały zestaw i daj z siebie wszystko na każdym treningu i zawodach!

Cena detaliczna:   33,50zł

CENA W PAKIECIE:   29,99zł

Nie dziękuję